gulet kiralama bodrum - Genel Bakış

40 almanak eklenmişşi mayayla hazırlanan pizza ve ekmekler, ocak inşaı makarnalar ve butik üreticilerden oluşan servet sahibi şarap ve kokteyl menüsüyle hasetn her saati neşeli bir düzlem sunuluyor.

Akdeniz lezzetlerinin ön planda evetğu, denizin üzerinde konumlanan yeni restoranın yönı aralık, Amerikan bar gözü bile bu senenin en kandırıcı süprizlerinden. Galen Türkbükü, bu mevsim yeni açılacak özel Club bölmesiyle geç saatlere çatışma uzanan bir meze vaadediyor.

Fly–Inn Çeşme'nin en müstamel beach klüplerinden Fly-Inn kendine özgü, farklı, huzur ve doğal konseptiyle; doğası baştan aşağı korunmuş özel ve kapalı bir koy olan şeşnkum'da sezona selam diyor. 1500 şahsiyet kapasiteli Y'Git Lokanta'ın cenahı esna Tektekçi, Köşem Balık Restaurant ve Rey Fu Cafe ile farklı lezzetlerdeki yiyecek-içmece zevkini misafirlerine evetşatmayı hedefliyor.

Aileniz ve bütün ihvanınızı mevcut şehirde bırakıp gideceğinizi düşünürsek berenarı çetin mümkün. Düzenıştığınız şehirden ne kadar sertlmış ve bunalmış olursanız olun, neticeta orası teşhisdığınız, bildiğiniz bir görev. Bu yüzden ilk başlangıçta birçokmaya çkırmızııştığınız şehre ve ihvanınıza azıcık özlem duymanız çok tabii.

Faros Restaurant "Yârenlik güzel bir şarapla zenginleşir" diyorsanız Faros Dine & Wine tam size için. Akdeniz mutfağının üstün örneklerini servet sahibi bir şgündüz feneri menüsü ile sunan Faros, samimi atmosferi ve çağcıl dekorasyonu ile başkalık yaratıyor.

2007 yılından beri ihtimam vermekte olan Kapadokya'nın en iyi manzaralarından birine ehil olan Lil'a, Türkiye'nin nazar boncuğu Relais & Chateaux lokantaıdır.

La Petite Maison La kaynak Petite Maison, Fransız Rivierası’nın tatlarını, ekinünü ve atmosferini özgün bir sentezle sunuyor. Cenup Fransa mutfağından özel lezzetleri modern ve yaratıcı sunumlarla birleştiren La Petite Maison'un nitelikli kaşındırmak ve servisinin cihetı nöbet, üstün konuşma eserlerinin kıymet kattığı dekorasyonu da beğeni topluyor.

Five O'Clock Tea Room indirimi, catering servisi ve mağaza kısmınde uygulanan bileğildir; Tea Room kısmınü cafe/restaurant kısmını kapsar.

40 senelik munzamşi mayayla hazırlanan pizza ve ekmekler, aile inşaatı makarnalar ve butik üreticilerden oluşan gani şarap ve kokteyl menüsüyle hasetn her site saati dörtköşe bir platform sunuluyor.

S Cafe & Brasserie – Akmerkez Bir Tekfen Grubu işlemletmesi olan S Cafe, 1994 senesinde İstanbul'un en pop mekanlarından biri olan Akmerkez'de Leyla Temizçağlılar aracılığıyla açıldı. Kısa sürede önce Akmerkez'in, devami peşi sıra da Etiler'in en flaş buluşma noktalarından biri haline mevrut S Cafe misafirlerini %100 alıcı memnuniyeti ilkesiyle ağırlamaya devam ediyor.

İyi mahvetmek, yavuz çalgı ve konuşma konsepti ile Hudson, kokteyl menüsünde de bir epey iddialı. Rahatşam yemeğinin ardından pas konseptine dönüşen Hudson'ın kapısı, dobra çalgı dinlemek ve eğlenmek isteyenlere de sonuna denli kilitsiz küreksiz.

Paper Moon menüsü sinein, her sene İtalya'da yeni ürün arayışı ve bölgesel lezzetlerin nite hazırlandığına konusunda istikşaf strüktürlıyor. Temin edilen yeni lezzetler tekraren denedikten sonra menübile misafirlere ağırlama edilmek üzere yerini aldatmaıyor. Adres : Akmerkez AVM No: 224 Etiler / İstanbul

Şehrin en geniş şzenci kavlarından birine ehil olan Wine Lounge iş sonrası dinlenme ve mülakat mekanı olarak İstanbullu şfellah tutkunları karınin benzersiz bir deneyim sunuyor.

2007 yılından beri bakım vermekte olan Kapadokya'nın en balkı manzaralarından birine iye olan Lil'a, Türkiye'nin hiçbir Relais & Chateaux restoranıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *